Urządzamy salon czyli ciekawe inspiracje dla każdego

Urządzanie salonu nie jest sprawą prostą ale bardzo ciekawą. Wielu z nas chce urządzić to pomieszczenie w indywidualnym, charakterystycznym dla siebie stylu. Z myślą o osobach, które nie chcą korzystać z pomocy projektantów czy architektów firma MEBIN stworzyła kolekcje mebli do salonu.

Kolekcja Bonita- przytulność i fantazja

Inspiracją do stworzenia tej kolekcji były lata 60. Nietuzinkowa „biżuteria” meblowa przełamuje prostą formę lekkich modułowych mebli. Diamentowe akcenty wykorzystane w srebrnych uchwytach pięknie wkomponowują się w biel frontów szafek, witryn oraz kredensu. Wnętrze szafek zostało wyeksponowane podświetleniem a „koronkowe” nóżki mebli dodają im uroku. Warto zwrócić uwagę na kolorystykę wykorzystaną w tej kolekcji. Połączenie białych frontów z naturalną dębową okleiną wspaniale współgra tworząc atrakcyjną wzorniczo całość.

Bonita salon, stolik kawowy, mebloscianka, komoda, dywan
Bonita salon
Bonita regał z szafką
Bonita regał z szafką

Art Modulo – odwaga i awangardowość

Kolekcja ArtModulo zawiera w sobie wiodące tendencje we wzornictwie. Znajdziemy tu gładkie, błyszczące powierzchnie, szkło, skórę ekologiczną oraz intensywne, nasycone barwy.

Odcień czereśni pięknie ożywi wnętrze. ArtModulo to designerskie rozwiązania wykorzystane na przykład w komodzie gdzie każdy bok licuje z frontem a po naciśnięciu  frontu szuflady wysuwa się ona w całości dzięki zastosowaniu mechanizmu pusz open. Godnym uwagi meblem z tej kolekcji jest regał. Można go wykorzystać zarówno jako część rozbudowanego zestawu RTV albo może stanowić odrębny mebel.

ArtModulo Salon, meblościanka
ArtModulo Salon
regal maxi ArtModulo
Regal maxi ArtModulo

Kolekcja Corino – nowoczesność w klasycznym wydaniu

Kolekcja ta z pewnością znajdzie uznanie wśród osób ceniących sobie nieprzemijającą klasykę. Meble wykonane zostały z drewna dębowego i naturalnej okleiny dębowej. Kolekcja łączy w sobie współczesne wzornictwo, solidne rzemiosło oraz szlachetny materiał. Drwenu towarzyszą szkło i tkanina obiciowa. Doskonałym podkreśleniem atutów wzorniczych jest wykorzystanie oświetlenia LED, które w elegancki sposób eksponuje wnętrza szafek, witryn, barków oraz komód. Innowacyjnym rozwiązaniem jest panel TV z drzwiami przesuwnymi. W zależności od potrzeb domowników możne on przekształcić salon w salkę telewizyjną lub przestrzeń do przyjmowania gości.

Corino Salon 3
Corino Salon

Kolekcja Flamenco – pasja i dynamizm

Ta niezwykła kolekcja przenosi nas w świat kolorów, ekspresji i tańca. Właśnie ten andaluzyjski taniec stał się inspiracją do stworzenia tej nowoczesnej kolekcji. Głęboka czerń frontów, ciepło palisandrowych aplikacji i akcenty czerwieni tworzą niepowtarzalną atmosferę. Niezaprzeczalna zaletą jest rozwiązanie modułowe dzięki czemu aranżacja mebli jest wygodna i funkcjonalna. Na uwagę zasługuje przeszklona witryna, której drzwi otwierają się na dotyk a jej wnętrze podkreślone zostało dyskretnymi relaksami czerwonego światła LED.

Flamenco salon
Flamenco salon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *