Sztuka podejmowania gości w domu czyli „gość w dom – Bóg w dom”

Sztuka podejmowana gości w domu nie jest nam obca od wieków. Uchodzimy za bardzo gościnny naród, lubimy spotykać się ze znajomymi i celebrować rodzinne święta.

Ważne w tym jest nie tylko to co jemy ale także z kim i w jakim otoczeniu.

Poniżej proponujemy kilka przykładów aranżacji wnętrz jadalni na przyjęcie rodzinne, kolację we dwoje, spotkanie z przyjaciółmi i partnerami biznesowymi.

Jadalnia ArtModulo

Czasami zamiast wyjścia do restauracji możemy zaproponować ukochanej osobie domową kolację. Wspólne gotowanie może być miłym doświadczeniem. Nieskomplikowane potrawy oparte o sezonowe produkty, potrawy własnego pomysłu znajdą właściwą oprawę jeśli podane zostaną na przykład w jadalni ArtModulo. Ta oryginalna, innowacyjna kolekcja mebli o wyjątkowej barwie czereśni połączonej z czarnym szkłem doda smaku nie tylko serwowanym potrawom ale także Waszemu spotkaniu. Te wyjątkowe meble zachwycają błyszczącymi powierzchniami i nowoczesnym wyglądem. Dzięki wyposażeniu ich w elektrycznie sterowane ekrany możliwe jest oddzielenie otwartej kuchni od jadalni. W takim otoczeniu można cieszyć się każdą chwilą spędzoną z bliską osobą.

Jadalnia ArtModulo, stół szklany czarny z drewnem, komoda z led

Jadalnia Toskania

Kolekcja Toskania nawiązuje w swojej stylistyce do włoskiego Południa, jest odmianą mebli rustykalnych w szlachetniejszej wersji. W tej jadalni naprawdę można poczuć smak, zapach i słońce Toscanii. Duży, rodzinny stół zapraszający licznych gości, piękne witryny, komoda i barek to meble wykonane z litego drewna o wybarwieniu orzecha antycznego tworzące świetną aranżację rodzinnego, świątecznego obiadu. Wygodne, tapicerowane krzesła na pewno zachęcą do długiego celebrowania posiłku.

Jadalnia Toskania

Jadalnia Flamenco

Poprzez urządzenie spotkania biznesowego w domu możemy nadać mu nowy wymiar. Takie spotkanie oprócz specjalnej oprawy wymaga wyjątkowego klimatu sprzyjającego nieformalnym rozmowom. Dobrym pomysłem na biznesowy lunch czy kolację będzie wnętrze jadalni Flamenco.  Ta nowoczesna ale oparta na tradycyjnych , modułowych rozwiązaniach kolekcja tworzy niepowtarzalne wnętrze. Do jej licznych zalet na pewno zaliczyć można szlachetne materiały. Kolekcja Flamenco to głęboka czerń lakierowanych na wysoki połysk frontów, pięknie usłojone aplikacje i naturalna okleina. Spotkanie biznesowe w takiej aranżacji z pewnością musi być udane.

Jadalnia Flamenco, stół czarny z drewnem, komoda czarna z drewnem

Jadalnia Bonita

Jadalnia, która pozytywnie nastraja, wprowadza do wnętrza lekkość i fantazję? Tak, to właśnie kolekcja Bonita. Te wyjątkowe meble powstały jakby na przekór minimalistycznemu stylowi w meblarstwie. Kolekcja wyjątkowa jest ze względu na dekoracyjne elementy. Biżuteryjne detale, uchwyty z diamentowymi akcentami, „koronkowe” nogi kredensów, witryn czy szafek oraz mile zaskakujące kontrasty kolorystyczne nie pozwalają być obojętnym na tę wyjątkową kolekcję Bonita.

Jadalnia Bonita, komoda czarna z drewnem, stół drewniany

Sztuka podejmowania gości jest bardzo ważna, wpływa na nasze relacje z przyjaciółmi i rodziną.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *