Kuchnia: Projekt kuchni klasycznej w kolorze drewna

Projekt kuchni klasycznej to dobry pomysł dla osób lubiących tradycyjny wygląd pomieszczeń, ceniących sobie ponadczasowe rozwiązania.

Klasyka sprawdzi się w każdej kuchni a jej styl będzie długo utrzymywał się w modzie. Kuchnia klasyczna to między innymi frezowane, drewniane bądź drewnopodobne fronty szafek.

Klasyczny wygląd kuchni nie wyklucza zastosowania wewnątrz szafek nowoczesnego wyposażenia.

Aranżacja kuchni

W kuchni zaplanowano lodówkę do zabudowy. Dolne szafki wyposażono w funkcjonalne, wygodne szuflady o różnych rozmiarach, w których przechowywać można zarówno sztućce i inne drobne przybory kuchenne jak i większy sprzęt na przykład roboty kuchenne lub garnki. Odpowiednio wyposażone szuflady mogą służyć również do przechowywania talerzy. W kuchni znalazło się miejsce na zmywarkę oraz szafkę zlewozmywakową, którą można wyposażyć w organizer do segregacji odpadów.

kuchnia z drewnem, stół, jedno oknoProjekt kuchni klasycznej z jednym oknem

Wysoka zabudowa

Projekt kuchni klasycznej został tak wykonany by stworzyć wygodną strefę przechowywania zapasów. Tę funkcję spełni wysoki słupek. W drugim słupku umieszczony został piekarnik oraz kuchenka mikrofalowa.

Górne szafki

Ozdobę kuchni stanowią górne szafki z ażurowymi frontami. Dzięki takiemu rozwiązaniu uniknie się wrażenia przytłoczenia w niewielkim pomieszczeniu.

kuchnia , brąz, drewno, Projekt kuchni klasycznej z uchwytami reling

Projekt kuchni klasycznej – Kolory w kuchni

W projekcie wykorzystano beże i jasne drewno. Te ciepłe kolory oraz miodowe odcienie drewna sprawiają, że projekt kuchni klasycznej  staje się przytulny.

Projekt kuchni klasycznej w drewnie

Stół w kuchni klasycznej

W kuchni znalazło się również miejsce na stół, przy którym wygodnie może usiąść cała rodzina przy wspólnym posiłku.

Projekt kuchni klasycznej sprawdzi się jeśli nie chcemy eksperymentować i pozostać przy sprawdzonych rozwiązaniach. Często kuchnia klasyczna sprawia, że możemy poczuć się jakbyśmy wrócili do czasów dzieciństwa. Pomimo upływu czasu wielu z nas jest wciąż zwolennikami tego stylu.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *