Niebanalny okap kuchenny – Hydria Ciarko Design

Okap kuchenny jest jednym z podstawowych urządzeń montowanych w naszych kuchniach. Ze względu na rodzaj wentylacji można podzielić je na: wywiewowe czyli takie, które pracują w obiegu otwartym a powietrze z okapu odprowadzane jest na zewnątrz za pomocą rury „spiro” lub do kanału wentylacyjnego, oraz recyrkulacyjne – powietrze wraca do pomieszczenia po przefiltrowaniu.

Wśród okapów można wyróżnić rożne ich rodzaje: podszafkowe, kominowe, sufitowe, teleskopowe oraz wyspowe.

Właśnie do tego ostatniego rodzaju należy okap Hydria linni Ciarko Design. Ten niebanalny produkt wyposażony został w timer, oświetlenie LED. Sterowanie jest intuicyjne a jednocześnie precyzyjne dzięki panelowi dotykowemu typu soft touch. Co interesujące ustawienia okapu można także zmieniać za pomocą smartfona.

Okap Hydria black

Hydria to energooszczędny okap nie tylko z nazwy, nowoczesny silnik pozwala na obniżenie poboru energii o 30 %, a korzystając z pierwszego biegu można nawet zaoszczędzić 90 % energii, którą zużyłby standardowy silnik o podobnej wydajności

kuchnia, płytkidrewnopodobne, Aranżacja okapu Hydria
Aranżacja okapu Hydria

Nie tylko parametry techniczne są atutem okapu Hydria, wymienić należy również wyjątkową bryłę i opływowe linie, które z pewnością nadadzą wnętrzu niepowtarzalnego stylu. Hydria dostępny jest w czterech wersjach kolorystycznych: antracyt, czerń, biel oraz czerwień.

Okap posiada 4 zakresy prędkości oraz może pracować w trybie wyciągu albo pochłaniacza.

Jego wydajność to 700m³/h.

Ciarko Design to producent luksusowych okapów kuchennych, które tworzone są z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Nowoczesne wzornictwo oraz troska o każdy detal to cechy tej marki.

Cena: 5 490 zł brutto


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *