Modne drzwi – piękne i trwałe drzwi Interdoor

Restrukturyzacja przestrzeni miejskiej pociąga za sobą przekazywanie do użytku publicznego coraz większej ilości pomieszczeń w budynkach poprzemysłowych. Magazyny, browary oraz stare fabryki przekształcone zostały w lofty charakteryzujące się otwartymi przestrzeniami, dużymi oknami i wysokimi sufitami. Charakter wnętrz został zdefiniowany poprzez materiały wykorzystane do wykończenia. Dominuje tu kamień, szkło czy stal. Takie detale jak wystające rury świadczą raczej o dobrym smaku architekta a nie o pomyłce.

 

W aranżacji loftu świetnie sprawdzi się minimalizm o stonowanej kolorystyce i prostocie form. Dla lepszego samopoczucia warto połączyć minimalizm ze stylem eko. Wełna, drewno czy wiklina jako dodatek to nie tylko trend ale również sposób na kojący design.

TORINO pelne, NATURA, orzech jupiter
Drzwi TORINO pełne, NATURA, orzech jupiter

 

Stylistyka i jakość to cechy, które w skąpo urządzonych pomieszczeniach zyskują dodatkowy sens. Zwłaszcza przy wyborze drzwi -elementu, który jest jednym z najczęściej użytkowanych choć często niezauważanym.

W każdym pomieszczeniu ceniony będzie smak i klasa dlatego właśnie warto wybrać produkty posiadające charakterystyczną konstrukcję i nietuzinkową stylistykę. Firma Interdrex proponuje drzwi Interdoor, które spełniają te wymogi. Łączą w sobie piękne wzornictwo prostotę kształtów. Innowacyjne metody otwierania- System Rondo- oraz nowoczesne wzornictwo wpisze się w gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

MILANO pelne, NATURA, dab forto
MILANO pełne, NATURA, dąb forto

 

Firma Interdrex z myślą o osobach ceniących eko design zaproponowała gamę produktów z drewnianymi wykończeniami. Znaleźć można wśród nich orzech silver czy dąb burlington o naturalnym usłojeniu, które z pewnością ocieplą przestronne wnętrza loftu. Warto nadmienić, że producent tworząc produkty w stylu eko dba o środowisko wykorzystując lakiery wodne, które są bezpieczne i odporne na działanie światła.

LUKKA, DI MODA, dab burlington
LUKKA, DI MODA, dąb burlington

 

Ponieważ drzwi to wybór na długi czas, dlatego producent zatroszczył się o to by domownicy mieli poczucie, że ich drzwi są wyrobem unikatowym oraz trwałym i solidnie wykonanym. Drzwi Interdoor objęte zostały ofertą „ Promocja 5,5!” dzięki której kupujący otrzymuje przedłużony okres gwarancji na wybrane modele do 5,5 roku. 

interdoor_to_drzwi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *