Mała łazienka – pomysł na zaoszczędzenie miejsca

Mała łazienka to problem wielu z nas. Jej aranżacja stanowi pewne wyzwanie, zwłaszcza jeśli zależy nam na estetycznym wykończeniu i uzyskaniu maksimum komfortu. Najczęściej ze względu na gabaryty pomieszczenia rezygnuje się z obszernej wanny na rzecz natrysku, natomiast w części przeznaczonej na toaletę nie umieścimy praktycznego bidetu. Z tym ostatnim problemem możemy poradzić sobie wyposażając naszą łazienkę w baterię umywalkowo- bidetową Metalia 56 marki Ferro. Montowana na umywalce bateria złożona jest z nieruchomej wylewki i regulatora strumienia a także głowicy ceramicznej i zaworu ciśnieniowego z funkcją auto- stop. Część urządzenia stanowi rączka natrysku wraz zaworem zwrotnym oraz uchwytem pozwalającym na montaż na ścianie. W komplecie znajduje się również wąż w oplocie metalowym o długości 150 cm oraz przyłącza elastyczne.

Proste działanie urządzenia jest kolejną jego zaletą. Wystarczy odchylić do góry uchwyt wylewki, w ten sposób zostanie uruchomiony wypływ wody z baterii o żądanym natężeniu strumienia. Wciskając przycisk umieszczony na rączce natrysku sprawimy, że woda popłynie przez natrysk. Puszczając przycisk blokujemy przepływ wody przez natrysk a strumień wody znów automatycznie popłynie prze wylewkę baterii.

łazienka, Metalia 56 Bateria umywalkowo - bidetowa z rączą natrysku
Ferro – Metalia 56 Bateria umywalkowo – bidetowa z rączą natrysku

Bateria umywalkowo- bidetowa ułatwi nam wiele czynności. Szybkie umycie głowy nad umywalką nie będzie już problemem. Rączka natrysku, którą zamocujemy na ścianie zastąpi baterię bidetową. Urządzenie ułatwi także prace domowe: bez zabrudzenia kabiny prysznicowej można opłukać nad toaletą pojemniki lub komorę odkurzacza, oczyścimy zabrudzone obuwie albo łapy czworonoga po spacerze, bez trudu napełnić można wodą wiadro czy miskę co przy zwykłej baterii często jest bardzo trudne albo niewykonalne.

Metalia 56 Bateria umywalkowo-bidetowa z rączką natrysku
Ferro – Metalia 56 Bateria umywalkowo-bidetowa z rączką natrysku

Jednolita pod względem wzorniczym oraz funkcjonalna armatura z 12- elementowej kolekcji Metalia 56 pozwoli na urządzenie komfortowej a także estetycznej łazienki.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *