Kuchnia z podwieszanymi szafkami – ciekawy pomysł na meble

Większość z nas spędza w kuchni chcąc nie chcąc sporo czasu Ważne zatem jest to by była ona urządzona w praktyczny, funkcjonalny sposób, tak by niezbędne przedmioty miały w niej swoje miejsce i były zawsze pod ręką. Aby chętniej nam się w niej przebywało dobrze by nasza kuchnia była ładna.

Dobrze zaplanowana kuchnia to taka, w której znajdzie się wystarczająco dużo miejsca do przechowywania, przygotowywania posiłków i gotowania.

Kuchnia w ciepłych beżowo- brązowych barwach sprawi, że pomieszczenie stanie się bardziej przytulne. Duża ilość szuflad i szafek zapewnia wystarczającą ilość miejsca do przechowywania garnków, patelni, naczyń i sztućców a także innych niezbędnych urządzeń i akcesoriów kuchennych. Wystarczy również miejsca na przechowywanie zapasów żywności.

W kuchni została również zaplanowana wygodna przestrzeń do pracy i przygotowania posiłków.

podwieszane słupki w kuchni, stół, kuchnia beżowo-brązowa

Ściana pomiędzy dolnymi i górnymi szafkami została zabezpieczona przed zachlapaniem i innymi zabrudzeniami a jednocześnie ozdobiona specjalnym systemem ściennym pozwalającym na zamontowanie w płycie laminowanej bądź szkle profili konstrukcyjnych, do których przymocować można różnego rodzaju półki, haczyki, wieszaki.

Bardzo ważnym elementem każdej kuchni jest stół. Jeśli tylko mamy taką możliwość i wymiary pomieszczenia na to pozwalają powinniśmy się na niego zdecydować. Posiłek zjedzony wspólnie z najbliższymi jest o wiele smaczniejszy.

kuchnia, orzech, System ścienny pomiędzy szafkami w kuchni, fornty beżowo-brązowe

Ciekawym elementem tej kuchni są podwieszane wysokie szafki. Zaplanowano w nich miejsce na lodówkę, piekarnik oraz mikrofalę do zabudowy. Oprócz tego mamy tu miejsce na wygodne kosze cargo pozwalające łatwe wkładanie i wyjmowanie produktów.

Szafki podwieszane mogą zostać pięknie podkreślone poprzez zastosowanie oświetlenia LED, które doda miłej atmosfery i podkreśli zabudowę. Oprócz wizualnych zalet szafka podwieszana ma jeszcze jeden atut- łatwo utrzymać pod nią porządek.

kuchnia, Stół w kuchni wenge, płytki beż, słupkii podwieszane


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *