Wrzątek od ręki w kuchni

Wrzątek od ręki w kuchni jest czymś co niewątpliwie przyda się w każdej kuchni. Zwłaszcza rano gdy szykujemy  kawę a dzieci czekają na śniadanie dobrze by woda szybko była przygotowana.

Kuchnia jest przez wielu nazywana sercem domu, tu spędzamy sporo czasu przygotowując posiłki. Kuchnia otwarta na salon sprzyja spotkaniom towarzyskim.

Nasza kuchnia powinna być zatem nie tylko piękna ale także funkcjonalna. Istnieje wiele możliwości aby sprawić, że praca w kuchni będzie nie tylko prostsza ale również przyjemniejsza. Systemy elektrycznego otwierania szafek, systemy do przechowywania, nowoczesny sprzęt AGD wszystkie te elementy mają na celu  pomóc w łatwy sposób przygotować potrawy. Na naszym rynku istnieje też bardzo ciekawa bateria zlewozmywakowa.

Innowacyjna bateria zlewozmywakowa

Wśród bogatej gamy baterii zlewozmywakowych dostępna na naszym rynku jest innowacyjna bateria. Oprócz tradycyjnych funkcji ciepłej i zimnej wody wyposażona ona została w kompaktowy, mieszczący się bez trudu w szafce zlewozmywakowej bojler, dzięki któremu z kranu wydobywa się wrzątek. Moduł grzewczy podłączony jest do standardowego gniazdka z uziemieniem.


Ważne również jest to, że bateria jest tak zabezpieczona by nie można było się oparzyć w trakcie nalewania wrzątku a kranu nie można odkręcić przez przypadek.

Zastosowanie baterii

Ta wyjątkowa bateria służy nie tylko do szybkiego przyrządzania kawy czy herbaty. Dzięki niej można z łatwością blanszować warzywa.

Czystość wody

Dzięki temu, że temperatura w kotle osiąga 114̊  C woda, która wylatuje z kranu ma 100̊ C. To, oraz dostępne filtry gwarantują, że wszystkie zanieczyszczenia są usuwane dzięki czemu można cieszyć się doskonałą czystością wody.

Ilość wrzątku

System zapewnia 2,5 litra wody co odpowiada dwóm średniej wielkości czajnikom elektrycznym. Na kolejne 2,5 litra wody trzeba będzie poczekać około 12 minut.

System staje się coraz bardziej popularny w Holandii, Wielkiej Brytanii oraz w Skandynawii, może wkrótce w naszych domach z tego rozwiązania będziemy korzystać częściej.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *