Toaletka – kobiecy mebel w sypialni

Toaletka jest meblem, który od pokoleń cieszy się powodzeniem w każdej damskiej sypialni.

Ten niewielki mebel, którego integralną częścią jest lustro, ustawiony w widocznym miejscu sypialni spełni z jednej strony istotną funkcję użytkową, z drugiej zaś jest nieszablonową ozdobą pomieszczenia.

Toaletka w swoich szufladach ukrywa biżuterię i inne damskie kosztowności, będąc również doskonałym tłem dla flakoników z perfumami czy pięknie prezentujących się kosmetyków.

Firma Mebin jest producentem tych interesujących mebli. Toaletka Flamenco to  prosty w swojej formie mebel z dwiema szufladami, które otwierane są  na dotyk i wyrazistą aplikacją wykonaną z naturalnej okleiny dębowej. Świetnym dopełnieniem mebla jest duże ścienne lustro zamkniętym w dekoracyjne ramy w kolorze wanilii. Kompozycji dopełnia wygodny i efektowny stołek z tapicerowanym siedziskiem wsparty na szerokich nogach w kolorze brązu.

sypialnia, biała, Toaletka w sypialni z szafą
Mebin Flamenco bianco sypialnia

Toaletka Flamenco


Toaletka Flamenco to ciekawe połączenie barw. Wspólnie z wyraźnie zarysowanymi usłojeniami wspaniale prezentują się fronty lakierowane. Mebel ten tworzy w naszych wnętrzach niepowtarzalną atmosferę. Wszystkie panie ceniące sobie elegancję piękno i wygodę z pewnością polubią te chwile przeznaczone tylko dla siebie przy toaletce.

Firma Mebin, która jest producentem toaletki Flamenco jest laureatem II nagrody za kolekcję Flamenco w kategorii Mebel Skrzyniowy podczas 40. jubileuszowej edycji MTM w Ostródzie, które należą do jednych z najbardziej prestiżowych w branży.

sypialnia, Toaletka dla kobiety

Nagrodzona kolekcja mebli modułowych Flamenco, stwarza użytkownikom nieomal nieograniczoną możliwość indywidualnej aranżacji wnętrz. Bardzo efektownie zaprezentują się one w przestronnym apartamencie, ale również niewielkie mieszkania zyskają ozdobione kilkoma wybranymi meblami  z tej kolekcji. Meble z serii Flamenco to między innymi witryny z ciemnym szkłem, regały, panel TV, pojemne szafy, stoły o różnych rozmiarach, krzesła, pufy oraz nowoczesną toaletkę z lustrem. Bogata gama brył, jakość wykonania, a także atuty jakimi są użyteczność oraz estetyka wróżą sukces tej nietuzinkowej kolekcji.

Podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Mebli w Ostródzie miała również miejsce prezentacja najnowszej kolekcji mebli do jadalni firmy Mebin –Bonita. Kolekcja ta cechuje się wyszukanym stylem, który zachwyca niebanalnymi połączeniami materiałów oraz kolorów a także ciekawymi pomysłami na modułowe meble funkcjonalne, które są idealnie dostosowane do potrzeb dzisiejszego, wymagającego i poszukującego innowacyjnych rozwiązań użytkownika.

aranżacja salonu wenge
Mebin Bonita

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *