Sposób na małą łazienkę – Nano

Jaki jest sposób na małą łazienkę? Jak zorganizować przestrzeń by była funkcjonalna i estetyczna? Niestety większość łazienek ma powierzchnię mniejszą niż 5m² ,a blisko jedna trzecia 3m². Nie jest prostym zadaniem urządzenie tak małej powierzchni w taki sposób by była ona praktyczna, wygodna i ładna. Wiele osób musi rozstrzygnąć dylemat wanna czy prysznic, pralka czy meble.

Jednak efekt końcowy nie musi być kompromisem pomiędzy przestrzenią a naszymi oczekiwaniami.

Nano

Odpowiedzią na te kłopoty jest seria mebli modułowych Nano Cersanit. Dzięki nim każda łazienka nawet ta najmniejsza może być funkcjonalnie zorganizowana.

łazienka, biała, Aranżacja łazienki białej nano

Wygodne szafki w łazience


Szafki Nano produkowane są w trzech głębokościach: 12,5 cm, 18,5 cm oraz 24,5 cm dzięki czemu łatwiej jest zagospodarować całą dostępną przestrzeń. Praktyczny kosz na bieliznę ukryty został w szafce. Szafki Nano Colours produkowane są w różnych kolorach: zielonym, pomarańczowym, szarym i białym dlatego można dzięki nim stworzyć pełne energii kompozycje kolorystyczne. Z pewnością odmienią one każde wnętrze, nadadzą mu blask i wyjątkowy charakter.

łazienka, prysznic, pralka, Sposób na małą łazienkę w popielach z prysznicem

Nano – ceramika i wanny

Nano to nie tylko meble to także wanny i ceramika. Ich atutem są ergonomiczne i idealnie pasujące do siebie kształty. Wanny występują w kilku wersjach dłuższej i krótszej oraz lewo i prawostronnej. Wymiary ceramiki zaczynają się od najmniejszych wymiarów dostępnych na rynku.

łazienka brąz, beż, aranżacja łazienki nowoczesnej

Nano – jakość produktów

Produkty marki Cersanit objęte są dodatkowo 10-letnią gwarancją na ceramikę oraz 7-letnią na wanny co  stanowi zapewnienie wysokiej jakości produktów.

Korzystając z produktów z serii Nano z pewnością każdy znajdzie ciekawy sposób na małą łazienkę, którą można będzie urządzić w niebanalny sposób.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *