Drzwi wewnętrzne skandynawskie

Drzwi wewnętrzne jako element, który najrzadziej podlega wymianie mają ogromny wpływ na wygląd i funkcjonalność całego pomieszczenia. Wiodącym trendem w architekturze są materiały naturalne i właśnie tym cechują się drzwi w stylu skandynawskim firmy Interdoor.

Rozwijający się Eko – desing wykorzystuje naturalne surowce na przykład kamień, drewno, wiklinę czy skórę. Surowce te są podstawą nie tylko pięknych ale i uniwersalnych aranżacji pasujących do najbardziej wyszukanych mebli i akcesoriów.

Styl skandynawski


Podstawą tego stylu są nie tylko drewniane deski i okna ale również drzwi, z którymi mamy chyba najczęstszy kontakt w naszych mieszkaniach.

aranzacje drzwi wewnetrznych
fot: Interdoor

Kolekcja DI MODA

Kolekcja ta stworzona przez firmę Interdoor podąża za najnowszymi trendami dlatego właśnie wykorzystano w niej drewnopodobną okleinę w kolorze dąb Burlington czy orzech silver. Dzięki imitacji usłojenia pokrywającej drzwi okleiny wnętrza stają się zarówno eleganckie jak i przytulne. Drzwi wykonane są z wysokiej jakości płyty MDF , a dzięki zastosowaniu drewnianych ramiaków stają się one solidne i stabilne. Firma Interdoor proponuje także forniry naturalne z kolekcji Natura. Znajdziemy tu  między innymi  dąb griza i dąb silver oraz wiele innych.

Światło we wnętrzu

Mała ilość dni słonecznych w roku oraz długie zimy sprawiają, że Skandynawowie kładą szczególny nacisk na aranżacje światła w pomieszczeniach. Najczęściej stosowane są duże okna, które rozświetlają i optycznie powiększają wnętrza a także jasne odcienie materiałów wykończeniowych. Dlatego właśnie firma Interdoor umożliwia wybór oklein z ogromnej gamy jasnych barw. W ofercie znaleźć można kolory: miodowe, beżowe, białe, szare. Niektóre modele drzwi dostępne są z przeszkleniem co dodatkowo zapewnia rozproszenie światła pomiędzy pomieszczeniami.

Wśród tak bogatej palety barw i wzorów z pewnością znajdziemy drzwi wewnętrzne dopasowane do naszych pomieszczeń i oczekiwań.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *