Biała czy czarna sypialnia – sypialnia w nowoczesnej aranżacji

Biała czy czarna sypialnia, tradycyjna czy nowoczesna, minimalistyczna czy fotografie, pamiątki, ulubione książki i obrazy to tylko kilka przykładów pytań, na które powinniśmy odpowiedzieć sobie wybierając aranżacje sypialni. Sypialnia to wyjątkowe miejsce w domu. Właśnie tu chcemy odpocząć po całym dniu i ukoić zmysły. Czy lepiej wybrać nastrojowe, przygaszone barwy w ciemnej tonacji czy może przeciwnie kojarzące się z czystością i świeżością pełne lekkości sypialnie w bieli?

Sypialnia Flamenco

Odpowiedzią na powyższe pytania może być sypialnia Flamenco. Meble z tej kolekcji zachwycają bogatą kolorystyką nawiązującą do chust i wachlarzy tancerek flamenco i dynamizmem form.

Wersja kolorystyczna notte


Dominuje w niej głęboka czerń naturalnej okleiny i szkła, która pięknie harmonizuje z palisandrową aplikacją i akcentami czerwieni. Najważniejszym meblem w sypialni jest łóżko.

Wygodne, dwuosobowe może w dodatkowej opcji wyposażone być w schowek na pościel z podnośnikiem materaca. Niezwykle dekoracyjna struktura palisandrowej okleiny z wyraźnym usłojeniem jest główną ozdobą. Ten sam motyw pojawia się również na pozostałych meblach z kolekcji: szafach, komodach, jest elementem toaletki i stołka. Idealnym dopełnieniem łóżka są niewielkie szafki nocne z szufladami otwieranymi na dotyk i podręcznymi półeczkami. Czerń frontów lakierowanych na wysoki połysk, szkła blatu oraz dyskretny akcent czerwieni w połączeniu ze światłem nastrojowych lampek nocnych budują niezwykle intymną atmosferę.

sypialnia Flamenco notte
Sypialnia Flamenco Notte

Wersja kolorystyczna bianco

Wyobraźmy sobie miły niedzielny poranek rozpoczynający się niespieszną toaletą przy wyjątkowej toaletce. Głównym kolorem pomieszczenia jest ciepły odcień kremu podkreślony wstawkami zdobionymi okleiną dębową. Sypialnia Flamenco bianco o jedwabiście gładkich frontach lakierowanych na wysoki połysk, pełna jest  światła, elegancji, powabu i wygody.

sypialnia biala Flamenco bianco
Sypialnia Flamenco bianco

 A zatem Biała czy czarna sypialnia? Wybór pozostawiamy osobom zainteresowanym urządzaniem sypialni. Meble firmy Mebin z pewnością zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *