Piękna kuchnia na osiem sposobów

Opoczno prezentuje osiem nowych kolekcji płytek ceramicznych przeznaczonych przede wszystkim do kuchni. Ze względu na uniwersalny styl i kolorystykę kolekcje te znakomicie sprawdzą się także w przestrzeniach łazienkowych.

Kuchnia jest sercem każdego domu i odgrywa dużą rolę w codziennym życiu. Przygotowujemy w niej posiłki, ale też właśnie tu najczęściej spotykają się domownicy, do niej zapraszamy najbliższych przyjaciół na filiżankę kawy.

„Wymarzony klimat każdej kuchni jak i również łazienki możemy teraz z łatwością nadać dzięki uniwersalnemu stylowi oraz kolorystyce nowych kolekcji płytek ceramicznych Opoczno. Do nowoczesnych wnętrz proponujemy efektowną, tryskającą kolorami kolekcję CUBAN CUBE i jej dekoracje z wyraźnym geometrycznym wzorem. Wnętrzom klasycznym uroku doda delikatna jak koronka kolekcja MORNING FOG lub nawiązujące do holenderskiej ceramiki płytki FIELD BLUE. Kolekcje CRYSTAL PALACE, ITALIAN FRESCO oraz COLOUR COLLECTION pozwolą nadać indywidualny charakter kuchni, zaś motywy graficzne FRENCH TOUH i CITY CALL zapewnią nam pozytywny nastrój każdego dnia. Chcąc umożliwić i ułatwić stworzenie naszym klientom spójnego wystroju wnętrza przygotowaliśmy również płytki podłogowe korespondujące wzorem oraz charakterem z dekoracyjnymi i bazowymi płytkami ściennymi.”- powiedziała Anna Wiśniak, Brand Manager marki Opoczno

Jasne przesłanie

City Call to waniliowa, ascetyczna kolekcja, idealna do nowoczesnych, awangardowych wnętrz. Dekory z motywami typograficznymi doskonale komponują się z jednolitym tłem matowej płytki podstawowej, wprowadzając wielkomiejski klimat. Dekoracje niosące jasne i wyraźne przesłanie z pewnością przypadną do gustu osobom pewnym siebie i pragnącym zaznaczyć swą osobowość. Płytki kolekcji wykonane są w technologii gresu szkliwionego.

kuchnia, meble kuchenne czerwone, białe, Aranżacja kuchni czerwonej z kafelkami beż
City Call to waniliowa, ascetyczna kolekcja, idealna do nowoczesnych, awangardowych wnętrz.
meble kuchenne białe, czerwone, kuchnia płytki, białe,Aranżacja kuchni czerwonej w bloku
City Call to waniliowa, ascetyczna kolekcja, idealna do nowoczesnych, awangardowych wnętrz.
kuchnia, meble kuchenne, czerwone, wanilia, Aranżacja kuchni czerwonej ze stołem
City Call to waniliowa, ascetyczna kolekcja, idealna do nowoczesnych, awangardowych wnętrz.

 

Włoskie wakacje

Miłośnikom tradycji włoskiej szczególnie przypadnie do gustu kolekcja Italian Fresco, dekoracje płytek nawiązują do zabytkowych włoskich fresków. Satynowa powierzchnia gresowych płytek oraz wyjątkowe motywy graficzne dostępne w trzech wersjach kolorystycznych: kremowej, brązowej i grafitowej pozwalają na tworzenie niebanalnych, oryginalnych aranżacji. Płytki spodobają się miłośnikom klasycznej estetyki, którzy cenią sobie spokój i harmonię oraz ciepło domowego ogniska.

kuchnia, meble kuchenne, stół, Aranżacja kuchni włoskiej ze stołem
Miłośnikom tradycji włoskiej szczególnie przypadnie do gustu kolekcja Italian Fresco, dekoracje płytek nawiązują do zabytkowych włoskich fresków.

 

 Pamiątka z Paryża

Kolekcja French Touch to nowoczesna, niestandardowa propozycja z wyjątkowymi motywami graficznymi. Przywołuje atmosferę Paryża z początku ubiegłego wieku. Oryginalna grafika w zestawieniu z białą, satynową powierzchnią płytek ściennych znakomicie podkreśli charakter wnętrza, również minimalistycznego. Przypadnie do gustu indywidualistom, którzy cenią rozwiązania niebanalne i niepowtarzalne. Kolekcję uzupełniają szklane listwy dekoracyjne i szare płytki podłogowe.

kuchnia czarna, biała, meble kuchene czarne, wyspa kuchenna, Aranżacja kuchni czarnej z białym blatem
Kolekcja French Touch to nowoczesna, niestandardowa propozycja z wyjątkowymi motywami graficznymi.
kuchnia, meble kuchenne, czarne, białe, Aranżacja kuchni ze zlewem jednokomorowym
Oryginalna grafika w zestawieniu z białą, satynową powierzchnią płytek ściennych znakomicie podkreśli charakter wnętrza, również minimalistycznego

 

Unikalne połączenie


Colour Connection to najnowsza i najbardziej awangardowa kolekcja. Swoje piękno czerpie z połączenia dwóch odmiennych materiałów: matowej płytki ceramicznej oraz błyszczącego, barwionego szkła.  Kontrastujące kolory, różny stopień połysku wykończeń oraz wyraziste geometryczne wzory pozwalają tworzyć oryginalne i zróżnicowane kompozycje. Kolekcja polecana jest dla osób odważnych, które preferują zdecydowane wzory i kolory oraz lubią je ze sobą zestawiać.

kuchnia biała, Aranżacja kuchni z białym stołem
Colour Connection to najnowsza i najbardziej awangardowa kolekcja. Swoje piękno czerpie z połączenia dwóch odmiennych materiałów: matowej płytki ceramicznej oraz błyszczącego, barwionego szkła.

 

Zależnie od Światła

Dekoracje kolekcji Crystal Palace z klasycznym ornamentowym motywem wykonane są w całości ze szkła barwionego metalicznymi pastami. Struktura płytki jest lekko reliefowa. Takie połączenie sprawia, że dekory pod wpływem oświetlenia mienią się wieloma subtelnymi odcieniami, ich powierzchnia połyskuje, a światło wydobywa elementy misternego rysunku. Kolekcja polecana jest osobom ceniącym klasyczne wzornictwo i stonowaną kolorystykę, na bazie której można tworzyć nieskończenie wiele ciekawych aranżacji.

kuchnia, meble kuchenne, Wyspa z krzesełkami
Dekoracje kolekcji Crystal Palace z klasycznym ornamentowym motywem wykonane są w całości ze szkła barwionego metalicznymi pastami. Struktura płytki jest lekko reliefowa.

 

Urok geometrii

Cuban Cube bogata jest w geometryczne dekoracje wykonane ze szkła barwionego ceramicznymi barwnikami w sześciu intensywnych, nasyconych kolorach. Światło wpadające do pomieszczenia wydobędzie największe zalety płytek: głębię koloru oraz ciekawą formę reliefu wykonanego w szkle. Kolekcja zachwyci osoby kreatywne. Baw się kolorami, ułóż swoją własną kompozycję z szerokiego wachlarza dostępnych dekoracji. Użyj wyobraźni, aby stworzyć unikalną kuchnię.

kuchnia, meble kuchenne drewno, Kafelki pomarańczowe
Cuban Cube bogata jest w geometryczne dekoracje wykonane ze szkła barwionego ceramicznymi barwnikami w sześciu intensywnych, nasyconych kolorach. Światło wpadające do pomieszczenia wydobędzie największe zalety płytek: głębię koloru oraz ciekawą formę reliefu wykonanego w szkle
kuchnia, meble kuchenne, Kafelki pomarńczowe nad blatem
Kolekcja Cuban Cube bogata jest w geometryczne dekoracje wykonane ze szkła barwionego ceramicznymi barwnikami w sześciu intensywnych, nasyconych kolorach.

 

Zza mgły

Subtelne, zatopione w szkle koronkowe dekoracje Morning Fog tworzą magiczny klimat. Dzięki wpadającemu światłu wyglądają jak delikatnie posrebrzane. Kolorystyka podkreśla bogactwo rysunku czterech odmiennych motywów płytek. Neutralne kolorystycznie dekory dyskretnie imitujące tkaninę o delikatnym wzorze są tak uniwersalne, że sprawdzą się w każdej kuchni – zarówno tradycyjnej, jak i chłodnej, minimalistycznej.

Kuchnia klasyczna biała
Subtelne, zatopione w szkle koronkowe dekoracje Morning Fog tworzą magiczny klimat.

 

Prosto z Holandii

Klasyczne dekoracje Field Blue nawiązują do osiemnastowiecznych motywów zdobiących ceramikę holenderską. Zostały wykonane charakterystyczną kobaltową pastą na białym tle płytki matowej. Kolekcja ta przypadnie do gustu osobom przywiązanym do tradycji, ceniącym ponad wszystko ciepło domowego ogniska, dla których kuchnia jest centrum domu.

Kuchnia klasyczna biała z kafelkami
Klasyczne dekoracje Field Blue nawiązują do osiemnastowiecznych motywów zdobiących ceramikę holenderską.

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *