Funkcjonalna garderoba

Wielu z nas zastanawia się jak powinna być zaprojektowana funkcjonalna garderoba. Najlepiej  nie ryzykować zrobienia projektu samemu i to zadanie powierzyć profesjonalistom. Ich doświadczenie i wiedza pozwolą zaplanować rozwiązania dopasowane do naszych indywidualnych potrzeb tak by korzystanie z niej było wygodne i łatwe. Nasze podejście i  współpraca z projektantem będzie miała wpływ na to jak szybko osiągniemy satysfakcjonujący nas cel.

Projekt od czego zacząć

Przede wszystkim musimy zastanowić się czy będzie to garderoba przeznaczona dla dorosłych, dzieci a może dla całej rodziny. Potem powinniśmy określić czy nasza funkcjonalna garderoba będzie służyła nam tylko do przechowywania ubrań, czy chcemy przechowywać tam inne przedmioty na przykład deskę do prasowania, żelazko albo odkurzacz albo sprzęt sportowy.  W zależności od tego będzie dobierane będą akcesoria.

Garderoba dla dorosłych

W każdej garderobie musi znaleźć się miejsce na drążki do wieszania ubrań. W garderobie dla osób dorosłych mamy dwie opcje do wyboru: drążki do wieszania krótkich rzeczy na przykład koszul, bluzek spodni czy spódnic oraz drążek do wieszania długich ubrań typu płaszcze lub sukienki. Można też zaprojektować zarówno drążki do wieszania długich jak i krótkich ubrań. W garderobie nie może zabraknąć półek do układania rzeczy. Bardzo przydatne będą szuflady na bieliznę i inne drobne przedmioty. Można zastanowić się nad montażem innych pomocnych akcesoria: koszy, półek na buty. Specjalnych wieszaków na paski i krawaty. Dobrym pomysłem będzie zaplanowanie dużego pawlacza na rzadziej używane rzeczy.

Garderoba dla dzieci

W garderobie dziecka oprócz drążków, półek i szuflad z pewnością przyda się przestrzeń na duże pojemniki lub kartony do przechowywania zabawek. W tej garderobie z pewnością przydadzą się kosze, w których widać zawartość bez potrzeby wysuwania ich więc dziecko z łatwością znajdzie potrzebne drobiazgi.

Garderoba dodatkowe funkcje


Garderoba może także pełnić dodatkowe funkcje. Można w niej zamontować zintegrowaną deskę do prasowania albo przystosować do przechowywania tradycyjnej deski lub odkurzacza czy innych przedmiotów o niestandardowych gabarytach, które będzie trudno umieścić w innym miejscu na przykład plecaki, narty czy inny sprzęt sportowy.

 Funkcjonalna garderoba wykonywana na zamówienie będzie spełniała swoją funkcję na tyle dobrze na ile dokładnie określimy nasze oczekiwania i będziemy współpracować z projektantem

garderoba, Funkcjonalna garderoba z półkami, półk, szuflady, wieszaki garderoba, szuflady, półki, Funkcjonalna garderoba z pawlaczem

garderoba z narożnym wieszaniem ubrań Garderoba z półkami na ubrania, szuflady garderoba na koszule waniliaaranżacje garderoby z miejscem na marynarki projekt szafy z deską do prasowania i żelazkiem Garderoba z miejscem na torebki Garderoba w salonie wenge z beżem Projekt garderoby kremowej, półki na buty, szuflady na krawaty, Garderoba z szufladami


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *