Aranżacje kuchni pomarańczowej

Jeśli zastanawialiście się, jakie kolory wybrać w waszej kuchni czy wzięliście pod uwagę na przykład aranżacje kuchni pomarańczowej?

Producenci prześcigają się w wymyślaniu nowych, atrakcyjnych wzorów, kolorów i struktur. Ogromna gama dostępnych na rynku produktów daje nam właściwie nieograniczone możliwości wyboru. Kiedyś prawie wszyscy mieli kuchnie urządzone w ten sam sposób, dziś tylko nasza wyobraźnia może być ograniczeniem. Coraz częściej sięgamy po ciekawe materiały oraz stosujemy nieszablonowe rozwiązania.


Nasza kuchnia jest tylko nasza, dopasowana do naszych indywidualnych potrzeb i dokładnie można odzwierciedlić nasz charakter i styl życia decydując, jaki będzie ona miała design.

Kolor w kuchni

Kolor w kuchni podkreśla jej charakter. Te same meble, ale w innych kolorach zdecydowanie zmienią oblicze kuchni. Jasne, delikatne barwy złagodzą styl, natomiast intensywne kolory dodadzą energii. Pomarańcz w kuchni wybiorą najczęściej osoby energiczne, lubiące żywe kolory i odważne.

kuchnia, pomarańczowa, biała, szara, płytki białe na podłodze, aranżacje kuchni pomarańczowej z białym

Aranżacje kuchni pomarańczowej

W poniższej aranżacji kolor pomarańczowy równoważy kolor szary. Razem świetnie współgrają. Kuchnia dzięki wykorzystaniu pomarańczu nabrała żywszych barw, stała się bardziej wyrazista. Połączenie szarości i pomarańczu świetnie sprawdzi się w kuchniach o nowoczesnym charakterze. Długa wąska kuchnia została zaprojektowana zgodnie z zasadą trójkąta roboczego. Jest funkcjonalna, znajdziemy w niej dużo miejsca zarówno do przechowywania żywności, jakiś drobnych zapasów jak i garnków, patelni, sprzętów i przyborów kuchennych. Mamy tu wystarczającą ilość miejsca przeznaczonego do pracy i przygotowywania posiłków. W kuchni zaprojektowany został wygodny stół, przy którym nie tylko zjemy szybką przekąskę, ale także jakiś porządny posiłek. Wystarczy przy nim miejsca dla czterech osób. Nad stołem znajdują się ciekawie rozwiązane półki służące nie tylko powiększeniu miejsca do przechowywania, ale także ozdobie.

kuchnia, pomarańczowa, szara, Aranżacje kuchni pomarańczowej z szarym


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *