Aranżacje kuchenne z wyspą i półwyspem

Aranżacje kuchenne z wyspą i półwyspem stały się bardzo popularne. Coraz więcej osób wybiera taką formę zabudowy kuchennej. Do wyboru mamy ogromną ilość atrakcyjnych materiałów, z których można je wykonać. Wyspy kuchenne w znaczący sposób powiększają przestrzeń roboczą i zwiększają ilość miejsca do przechowywania.

Dzięki  nim można stworzyć miejsce, przy którym można napić się kawy albo zjeść posiłek.

Wyspy kuchenne


Wyspy kuchenne wyposażone w szafki, półki lub wygodne szuflady stworzą dodatkową powierzchnię do przechowywania przyborów kuchennych. W dużych szufladach można dodatkowo umieścić wkłady na talerze. Ustawione pionowo będą łatwo dostępne i zawsze pod ręką. Zamiast szuflad można w wyspie kuchennej  zaplanować kosze cargo, dzięki takiemu rozwiązaniu wszystkie produkty nawet te najgłębiej ułożone będą bez problemu dostępne. W wyspach kuchennych można również zaprojektować witryny, które dodatkowo podświetlone będą pięknie się prezentowały zwłaszcza jeśli mamy kuchnię otwartą na salon. Wyspy kuchenne mogą także służyć jako strefa gotowania. Zamontowana płyta grzejna w wyspie będzie ciekawym pomysłem. W wyspie kuchennej można zaplanować zlewozmywak albo jeśli mamy oczywiście wystarczającą ilość miejsca zlewozmywak oraz płytę grzejną jednocześnie.

kuchnia, wyspa kuchenna, jedno okno, Aranżacje kuchenne z wyspą i stołem kuchennym

Aranżacja kuchni beż, brąz, drewno, wyspa, barek, stół

Aranżacja kuchni z piekarnikiem w słupku, kuchnia z wyspą, barek, półwysep

Aranżacje kucheni z wyspą i stołem z oświetleniem

kuchnia wenge, lodówka czarna, Aranżacje kuchenne z jednym oknem

kuchnia beż, brąz, drewno, wyspa, krzesła, Aranżacje kuchenne z witryną podświetlaną led

Ruchome wyspy kuchenne

Jako ruchome wyspy kuchenne mogą posłużyć wózki wyposażone w kółka. Mogą one być dowolnie przestawiane w miejsce, w którym są aktualnie potrzebne. Ta forma wyspy będzie wygodna w małych kuchniach.

Półwyspy kuchenne

Półwyspy kuchenne są połączone z blatami roboczymi bądź ścianą. Świetnie sprawdzą się w średnich i małych kuchniach. Z powodzeniem mogą pełnić rolę stołu ale także mogą powiększyć miejsce do pracy i przechowywania. Dobrze zaprojektowany półwysep będzie funkcjonalny i nada styl naszej kuchni.

 Kuchnia jest jednym z ważniejszych pomieszczeń w naszym domu, dlatego tak ważne jest aby była urządzona w funkcjonalny i estetyczny sposób, aby usprawnić i uprzyjemnić codzienne czynności związane z przyrządzaniem posiłków.

kuchnia brąz, beż, barek, krzesła, Aranżacje kuchenne z barkiem wenge


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *