szafa: Aranżacja szafy wnękowej w sypialni

Jeśli mamy sprecyzowane potrzeby aranżacja szafy wnękowej w sypialni będzie łatwiejsza. Jeśli mamy taką możliwość i wystarczająco dużo miejsca sypialnia będzie bardzo dobrym miejscem na szafę wnękową. Poniższa aranżacja przedstawia szafę przeznaczona dla dwojga dorosłych osób, przewidziane w niej zostało również miejsce pełniące funkcje schowka  na deskę do prasowania i odkurzacz.

Aranżacja szafy wnękowej w sypialni

W pierwszym module od prawej wyznaczona została strefa do przechowywania dokumentów segregatorów. Poniżej mała półka, na której położony może zostać laptop oraz drobny sprzęt komputerowy. Kolejne półki przeznaczone mogą być do układania torebek i teczek na najniższej półce swoje miejsce mogą znaleźć buty. Obok segregatorów znajduje się miejsce do powieszenia pasków i krawatów.  Kolejną część szafy stanowią półki na ubrania a także wygodne szuflady na bieliznę. W szufladach wyposażonych w organizer w łatwy sposób przechowywać można wszystkie drobne przedmioty. Następna część podzielona została na dwa podzespoły, w których zamontować można drążki do powieszenia krótkich rzeczy na przykład bluzek ,spódnic, spodni czy marynarek. Ostatni moduł  to miejsce gdzie także można powiesić  krótsze elementy garderoby takie jak choćby koszule.  W tej części  zaprojektowano miejsce na odkurzacz oraz deskę do prasowania a także żelazko. Żelazko można również przechowywać na specjalnym uchwycie. Na samej górze szafy znajduje się duży, wygodny pawlacz do przechowywania rzadziej używanych rzeczy.


Na pewno pomieszczą się one w kartonach, których ogromna gama kolorów, wzorów i rozmiarów dostępna jest na rynku.

Aranżacja szafy wnękowej w sypialni ze szkłem, łóżko, szuflady, półki
Jeśli mamy sprecyzowane potrzeby aranżacja szafy wnękowej w sypialni będzie łatwiejsza. Jeśli mamy taką możliwość i wystarczająco dużo miejsca sypialnia będzie bardzo dobrym miejscem na szafę wnękową.
Aranżacja szafy wnękowej w sypialni z miejscem na odkurzacz
Projekt szafy wnękowej w sypialni

Projekt szafy wnekowej z deską do prasowania

Projekt drzwi przesuwnych

Przy takim układzie wnętrza szafy i ze względu na jej wymiary najkorzystniejsze będzie zamontowanie czterech drzwi. Dwa  wewnętrzne skrzydła łączą sobie kolor chabrowy z lustrem, natomiast zewnętrzne to połączenie chabru z kremem. Duża tafla lustra optycznie powiększy pomieszczenie i z pewnością okaże się bardzo użyteczna. Wykorzystanie takich kolorów na pewno sprawdzi się w sypialni ponieważ kojarzą się one ze spokojem i harmonią.

Aranżacja szafy wnękowej w sypialni ze szkłem niebieskim
Przy takim układzie wnętrza szafy i ze względu na jej wymiary najkorzystniejsze będzie zamontowanie czterech drzwi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *