Wyposażenie szafy i garderoby

Wyposażenie szafy i garderoby powinno być dostosowane do naszych potrzeb i możliwości jakie daje nam pomieszczenie. Coraz częściej zdarza się, że kupując dom czy duże mieszkanie chcemy mieć dużą i wygodną garderobę.

Garderoby i szafy wnękowe to świetne rozwiązanie na przechowywanie nie tylko ubrań ale również pościeli, sprzętu gospodarstwa domowego np. odkurzacz, żelazko czy deskę do prasowania. Pamiętajmy żeby dokładnie przemyśleć jakie mamy potrzeby i dopasować szafę lub garderobę tak by była dla nas wygodna i w pełni spełniała nasze oczekiwania. 

Stosownie do potrzeb garderobę czy szafę możemy wyposażyć w półki różnej szerokości i różnym rozstawieniu. Półki mogą zajmować przestrzeń do samego sufitu. Otwarty system garderoby na pewno umożliwi nam pełny wgląd na zawartość półek.

Dobrym pomysłem są szuflady, które wyposażone w specjalnie organizery pozwolą na łatwe utrzymanie porządku przechowując drobne rzeczy typu bielizna, paski  czy krawaty. Krawaty i paski można przechowywać również na specjalnych wieszakach stworzonych z myślą o nich.

szafa, Wieszaki na krawaty i paski
Wieszaki na krawaty i paski – Chromowane wieszaki w gumowych osłonkach zapobiegających zsuwaniu się krawatów i pasków – Producent PEKA

Często zdarza się, że wiemy jak przechowywać buty. Obecnie producenci proponują specjalne  ażurowe półki, które zapewnią łatwy i wygodny dostęp do naszej kolekcji. Podobnie rzecz ma się z torebkami. Zamawiając garderobę czy szafę na wymiar można przewidzieć miejsce dedykowane tylko torebkom.

szafa, Wyposażenie szafy i garderoby w półki wysuwane
EXTENDO – Półki EXTENDO są idealnym rozwiązaniem do kuchni, garderoby i szafy – Producent PEKA

Wyposażenie szafy i garderoby to również kosze, w których możemy ułożyć mniejsze rzeczy i mieć wgląd w nie nawet bez wysuwania kosza.

Ciekawym rozwiązaniem na wyposażenie szafy i garderoby jest montaż uchwytów na żelazko lub rurę do odkurzacza a także zintegrowanej deski do prasowania.

W cokolwiek jednak chcielibyśmy wyposażyć naszą szafę czy garderobę zacznijmy od przemyślenia naszych potrzeb i wykonania dobrego projektu.

gargeroba, Półki wysuwane w garderobie
Półki EXTENDO są idealnym rozwiązaniem do kuchni, garderoby i innych mebli – Producent PEKA

Wygoda, funkcjonalność, design

Nowatorski pomysł i designerski wygląd potwierdzony wieloma wyróżnieniami. Nieograniczony zakres zastosowań od kuchni poprzez garderobę, szafę, po biuro. Innowacyjna budowa umożliwia maksymalne wykorzystanie przestrzeni w szafie. Dopasowana indywidualnie mata antypoślizgowa zapobiega przesuwaniu się przedmiotów podczas wysuwania i wsuwania półki. Ponadto zabezpiecza dno półki i ułatwia utrzymanie czystości. Kombinacja kolorów półek i mat daje możliwość dopasowania ich do koncepcji i potrzeb klienta. Specjalnie skonstruowany adapter pozwala zastosować prowadnice różnych producentów oraz wykonanie korpusów z płyty różnej grubości.

Wyposażenie szafy i garderoby w akcesoria
Otwartość systemu umożliwia podgląd zawartości w każdym położeniu półek – Producent PEKA

 

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *