Nowoczesne systemy organizacji szuflad kuchennych

Nowoczesne systemy organizacji szuflad kuchennych pozwalają na wygodne i  praktyczny sposób na przechowywanie przyborów kuchennych. Systemy organizacji to funkcjonalne wkłady na sztućce, talerze oraz maty antypoślizgowe pozwalające w łatwy sposób uporządkować wszystkie drobne przedmioty, które mamy w kuchni. To proste systemy, dzięki którym można dopasować wnętrza naszych szafek do indywidualnych potrzeb i preferencji.

Dziś trudno sobie wyobrazić sztućce, które nie będą ułożone w specjalnych wkładach do szuflad. Nowoczesne systemy organizacji szuflad kuchennych istnieje możliwość  dowolnej regulacji wielkości komór tak by możliwie najbardziej dopasować je do naszych potrzeb. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest zachowanie porządku w szufladzie przy minimalnym nakładzie pracy.

kuchnia, szafki kuchenne, szulady, wkład na sztućce, Nowoczesne systemy organizacji szuflad kuchennych Futura
FUTURA – Wkłady na sztućce są nieodłącznym elementem każdej kuchni.
Pomagają utrzymać porządek oraz efektywnie zagospodarować przestrzeń szuflady. W nowoczesnych wkładach, za pomocą podziałek, możemy dowolnie regulować wielkość komór. Pozwala to na zachowanie przejrzystego układu w szufladzie.

Zadaniem maty antypoślizgowej jest utrzymanie na miejscu naczyń w szufladzie podczas jej otwierania i zamykania. Stosując maty zapewniamy  utrzymanie czystości oraz chronimy dno szuflady. Estetycznie wykonane maty antypoślizgowe poprawiają wygląd wnętrz naszych szuflad.


Wcześniej układaliśmy nasze talerze  w szafkach jeden na drugim. Dziś możemy zastosować wkłady na talerze. Dzięki nim talerze przechowywane są pionowo a my mamy łatwy, wygodny dostęp do każdego z nich.

Wkłady na talerze są nieodłącznym elementem każdej kuchni. Pomagają utrzymać porządek oraz efektywnie zagospodarować przestrzeń szuflady. Producent PEKA
Wkłady na talerze są nieodłącznym elementem każdej kuchni.
Pomagają utrzymać porządek oraz efektywnie zagospodarować przestrzeń szuflady. Producent PEKA

Maty do szafek zlewozmywakowych wyposażone są w tłoczenia dzięki czemu możliwe jest zatrzymanie wyciekających płynów a to zabezpiecza szafkę przed wilgocią oraz ułatwia utrzymanie czystości.

kuchnia, szafki kuchenne, Nowoczesne systemy organizacji szuflad kuchennych maty
Maty antypoślizgowe – Zapobiegają przesuwaniu się naczyń podczas otwierania i zamykania szuflady

Nowoczesne systemy organizacji szuflad kuchennych na pewno sprawdzą się w każdej kuchni. Sprawią, że korzystanie z przyborów kuchennych będzie łatwiejsze.

kuchnia, meble kuchenne, Wkład na sztućce Scoop
SCOOP II – wszystko jak na dłoni – w nowoczesnych wkładach, za pomocą podziałek, możemy dowolnie regulować wielkość komór. Pozwala to na zachowanie przejrzystego układu w szufladzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *