Drzwi z wysokim połyskiem – dla wyjątkowych wnętrz

Drzwi z wysokim połyskiem –  dla wyjątkowych wnętrz

Czy drzwi mogą sprawić, że wnętrze nabiera wyjątkowego charakteru? W przypadku drzwi w błyszczącej okleinie GLOSSA, oferowanych przez firmę INTERDREX, jest to możliwe. Połyskujące witryny o atrakcyjnym designie są oryginalną propozycją aranżacji domowych przestrzeni.

Połysk zawsze w modzie

Meble i drzwi na wysoki połysk, popularne w latach 70. i 80. znów zagościły we wnętrzarskim świecie. Dziś, jednak oprócz ciekawych kolorów i wzorów ważna jest funkcjonalność, trwałość i solidne wykonanie.

Aktualnie, w większości przypadków, wysoki połysk drzwi uzyskuje się poprzez lakierowanie lub pokrywanie ich akrylem. Związane jest to z szeregiem niedogodności zarówno podczas produkcji, jak również w trakcie użytkowania. Z powodu konieczności polerowania, standardowe lakierowanie może skutkować niejednolitym połyskiem. Ponadto, lakierowane drzwi wykazują skłonność do zarysowań. Zdarza się również, że lakier odpryskuje.

Możliwość wyboru daje nam firma INTERDREX, producent drzwi INTERDOOR, która jako  jedyna w Polsce wykorzystuje do produkcji drzwi na wysoki połysk okleinę na wysoki połysk – GLOSSA. Dzięki użyciu specjalnej folii, odporność drzwi na uszkodzenia mechaniczne, odpryski i zarysowania jest zdecydowanie większa niż przy tradycyjnym lakierowaniu. Poza solidnością, okleina GLOSSA daje również gwarancję równomiernego blasku na całej powierzchni drzwi, również w trudno dostępnych miejscach, nawet pod uszczelką.

Funkcjonalnie i nowocześnie

Drzwi w okleinie na wysoki połysk GLOSSA to rozwiązanie skierowane do osób, które poza funkcjonalnością, poszukują estetycznych elementów wyposażenia wnętrz. Oferta INTERDOOR to 6 uniwersalnych kolorów folii, możliwych do zastosowania w 13 modelach drzwi. Mnogość propozycji jest w stanie sprostać różnym wymaganiom estetycznym.łazienka, czarna wanna, Drzwi z wysokim połyskiem


Dzięki temu, że folia z upływem czasu nie blaknie, możemy zamówić kolejne skrzydła mając pewność, że będą one w identycznym odcieniu, co poprzednie. Takiej pewności nie ma w przypadku drzwi pokrytych lakierem, który z czasem zaczyna zmieniać kolor. Dodatkowym plusem jest opcja zamówienia drzwi INTERDOOR w podobnej okleinie, co nasza podłoga i meble. Dzięki temu, jesteśmy w stanie utrzymać dekoracyjną spójność przestrzeni. Co więcej, możemy również wybrać okleinę drewnopodobną –  palisander glossa. Takiej opcji nie dają drzwi lakierowane czy pokryte akrylem.

sypialnia, Drzwi z wysokim połyskiem

Najwyższe standardy w rozsądnej cenie

INTERDOOR to nie tylko nowoczesny deisgn, ale przede wszystkim solidność i najlepsze materiały, które sprawiają, że drzwi tej marki będą służyły swoim właścicielom przez lata. Firma dba również o środowisko, a odpady są przetwarzane przez producenta. Dzięki zastosowaniu okleiny GLOSSA drzwi INTERDOOR cechuje nie tylko krótszy czas realizacji zamówienia, ale również atrakcyjna cena w stosunku do oferowanych korzyści.
– Zastosowanie okleiny GLOSSA o wysokim połysku skraca czas produkcji drzwi w odniesieniu do drzwi lakierowanych na wysoki połysk. Dzięki temu, że wieloetapowe lakierowanie nie jest konieczne, klient może szybciej otrzymać zamówiony model drzwi. To także dodatkowa korzyść dla portfela, gdyż drzwi pokryte błyszczącą okleiną są tańsze niż te, które otrzymują wysoki połysk innymi metodami – podsumowuje Michalina Kochanowska, marketing manager INTERDOOR.

—————————————————————————————————————————
INFORMACJE O DRZWIACH INTERDOOR W OKLEINIE GLOSSA (WYSOKI POŁYSK)

MODELE W OKLEINIE GLOSSA : ANDORA, BOLZANO,DEBRY, LIVORNO, LUKKA, PŁASKIE, SIENA, TOWER 0, TOWER STRONG 0, DIAMENT 0, ATENA/ETNA, TYTAN 0, WENUS 0
KOLORYSTYKA: white glossa, black glossa, red glossa, cream glossa, grafit glossa i palisander glossa
CENA SKRZYDŁA:  od 1344 zł netto (model PŁASKIE pełne od 60 do 90)
PRODUCENT: INTERDREX SP.Z O.O.
SPRZEDAŻ: Dealerzy i Autoryzowane Punkty Sprzedaży INTERDOOR w całej Polsce (m.in. sieci VOX, Bel-pol, DDD)
STRONA INTERNETOWA: www.interdoor.pl

—————————————————————————————————————————
O PRODUCENCIE INTERDREX SP. Z O.O.

Istniejąca na rynku od 20 lat firma INTERDREX należy do grona liderów w produkcji drzwiw Polsce. Wysoka jakość produktów i dbałość o środowisko to jej główne priorytety. Wydany przez dziennik Puls Biznesu certyfikat potwierdza biznesową wiarygodność firmy.
INTERDOOR to drzwi z klasą, dostosowane tak, aby spełniać wszystkie, nawet największe, wymagania klientów, dla których oprócz wzornictwa znaczenie ma również jakość i wykonanie. INTERDREX Sp. z o.o.  produkuje drzwi wewnętrzne, wejściowe, zewnętrzne, antywłamaniowe i przeciwpożarowe.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *