Współczesne trendy w projektowaniu kuchni 2013, nowoczesne wnętrza kuchenne

Trendy na 2013r. wnoszą nowoczesność w projektowaniu mebli kuchennych wykorzystując naturalne drewno, nowe materiały, ciekawe faktury i nietypowe elementy tworząc eleganckie i wielofunkcyjne wnętrza kuchenne. Współczesne meble kuchenne ozdobione materiałami naśladującymi skóry zwierzęce, powierzchnie szklane z oświetleniem LED, czujniki i dotykowe przełączniki tworzą kuchnię bardziej atrakcyjną i komfortową. Oto kilka trendów projektowania kuchni na 2013 r. , które podkreślają najnowsze innowacyjne i ciekawe meble kuchenne wyspy kuchenne i pomysły projektowe do tworzenia stylowych i nowoczesnych wnętrz kuchennych do  współczesnych domów.

Meble ze składanymi drzwiami

Współczesne meble ze składanymi drzwiami,  za którymi można ukryć półki do przechowywania lub sprzęt AGD dają oszczędność miejsca. Odważne kolory dodają stylu, elegancji i smaku nowoczesnym meblom kuchennym

Okapy kuchenne

Okapy kuchenne, które są nie tylko funkcjonalne i skuteczne ale  bardzo dekoracyjne w połączeniu z oświetleniem wnętrza i połyskującą fakturą frontów szafek są jednym z nowoczesnych trendów na rok 2013

Nietypowe pomysły

Wykorzystanie materiałów naśladujących skórę zwierzęcą lub drewna egzotycznego to pomysł dla tych, którzy lubią nietypowe rozwiązania.

Kolory w kuchni

Ciemne drewniane kolory świetnie kontrastują z jasnymi panelami ,ścianami i wyposażeniem kuchni. Otwarte Półki sprawiają ,że kuchnia wygląda ciekawiej i mniej formalnie.

Wpuszczane uchwyty

Współczesne meble kuchenne z wpuszczonymi uchwytami i szufladami „easy open” są czyste, łatwe w użyciu , proste i eleganckie.

Materiały

Materiały drewniane, szkło hartowane z wpuszczanymi diodami, kamień naturalny, lekkie ramy aluminiowe oto tendencje w kuchni 2013 roku.

Minimalizm w kuchniach

Minimalistyczny styl oraz połączenie kuchni z wyspą lub półwyspem jadalnym nadaje przestrzeni.


okapy kuchenneWspółczesne trendy w projektowaniu kuchniokap.OKC951S

projekty kuchni (2)Współczesne trendy w projektowaniu kuchni

 

projekt kuchni z salonem

 

Współczesne trendy w projektowaniu kuchnistrefy w kuchniprojekty kuchni otwartejprojekt kuchni z salonem 72projekt kuchni otwartej 6.06.13 (8)

Fronty kuchenne z płytyprojekt kuchni 17.06.2 projekt kuchni 17.06.3

projekt kuchni z blatem kamiennym (7)


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *