Garderoba – wygodne przechowywanie

Na górze garderoby zaplanowano pawlacz, który świetnie nadaje się na przechowywanie rzadziej używanych rzeczy. Dla większego porządku zamiast przechowywać rzeczy luzem można poukładać je w estetycznych pudłach, których szeroka gama zarówno kolorystyczna jak i rozmiarowa dostępna jest na rynku. Pierwszy moduł od prawej strony  zajmują wygodne półki.

Kolejne dwa moduły są jednakowe, oprócz półek zaprojektowano szuflady do przechowywania drobnych rzeczy oraz bielizny, poniżej półki można przeznaczyć na torebki a najniższe na buty. Buty dobrze mieć poukładane w oryginalnych pudełkach, co nie tylko uporządkuje je, ale nie będą się one brudziły. Następny narożny moduł przeznaczony jest na rzeczy wiszące.

Ta strefa została podzielona na dwie części. W pierwszej znajdują się dwa drążki na krótsze rzeczy- można tu powiesić koszule, spodnie spódnice itp.

Druga część dedykowana jest długim rzeczom np. płaszczom, dłuższym kurtkom ale też sukienkom.Ostatni  wąski moduł przeznaczony został na deskę do prasowania.

Projekt garderoby

 

garderoba 25.06
Projekt garderoby – półki na układanie rzeczy
garderoba 25.062
Projekt garderoby – szuflady na bieliznę, paski, krawaty itp.
garderoba 25.064
Projekt garderoby – miejsce na deskę do prasowania i odkurzacz
garderoba 25.065
Projekt garderoby – podwójne wieszanie krótkie, jedno wieszanie długie
garderoba 25.066
Projekt garderoby – miejsce na torebki
garderoba 25.067
Projekt garderoby – miejsce na torby i buty

Powiązane posty

Leave a Comment