Projektowanie kuchni z półwyspem, 20 pomysłów dla małych i dużych kuchni

Twój układ i projekt kuchni są ważnym elementem przebudowy projektu lub budowy nowej kuchni. Wybór układu, dodając dużą lub małą wyspę kuchenną lub półwysep są najważniejszymi krokami, które wpływają na to jak wygodny będzie twój nowy projekt kuchni. Półwysep lub wyspa w kuchni jest integralnym dodatkiem do wnętrza kuchni, oczywiście jeśli masz wystarczająco dużo miejsca żeby go zaprojektować. Średniej wielkości nowoczesna kuchnia z wyspą lub z funkcjonalnym półwyspem kuchennym  jest to dobre rozwiązanie dla wystarczająco przestronnego wnętrza kuchennego. Półwysep i wyspa kuchenna dostarcza  dodatkową przestrzeń do przechowywania i zapewnia dodatkowe miejsce na spotkania i rozmowę z rodziną i przyjaciółmi. Półwysep i wyspa kuchenna oferują dodatkowa powierzchnię roboczą bez ingerencji w kuchnie i stwarza ergonomiczny i nowoczesny projekt kuchni.

Nowoczesna kuchnia półwysep

Półwysep najlepiej nadaje się do średniej i małej kuchni. Małą lub średnią kuchnię z półwyspem będzie projektować się komfortowo, nowocześnie i funkcjonalnie. Półwysep w kuchni może stanowić doskonałą dekorację domu. Nowoczesne projekty kuchni to współczesne dzieła sztuki. Asymetryczna konstrukcja kuchni, kiedy półwysep jest krótszy lub dłuższy niż szafki kuchenne na przeciwległej ścianie wygląda bardzo ciekawie i współcześnie. Powierzchnia w półwyspie może być wykorzystywana do jedzenia posiłków lub jako dodatkowy blat roboczy.

projekt kuchni otwartej 6.06.13 (2)
Twój układ i projekt kuchni są ważnym elementem przebudowy projektu lub budowy nowej kuchni.
projekt kuchni otwartej 6.06.13 (4)
Półwysep najlepiej nadaje się do średniej i małej kuchni.
projekt kuchni otwartej 6.06.13 (5)
Małą lub średnią kuchnię z półwyspem będzie projektować się komfortowo, nowocześnie i funkcjonalnie.
projekt kuchni otwartej 6.06.13 (6)
Półwysep w kuchni może stanowić doskonałą dekorację domu.
Nowoczesna kuchnia półwysep
Nowoczesna kuchnia półwysep
projekt kuchni otwartej 6.06.13 (8)
Wybór układu, dodając dużą lub małą wyspę kuchenną lub półwysep są najważniejszymi krokami, które wpływają na to jak wygodny będzie twój nowy projekt kuchni.

projekt5656 projekt56562 projekt56564Projektowanie kuchni z półwyspem 7.062 7.063

Projektowanie kuchni z półwyspem w kształcie litery L

Projektowanie kuchni z półwyspem w kształcie litery L rozwiązuje wiele problemów. Półwysep taki daje więcej miejsca przed kuchnią i atrakcyjnie oddziela salon od wnętrza kuchennego. Nawet mały półwysep pomaga zwiększyć funkcjonalność małej kuchni podczas projektowania kuchni. Kuchenny półwysep zapewnia więcej powierzchni roboczej. Projekt półwyspu kuchennego może ukryć małą zamrażarkę, dodać szuflady lub półki z winami żeby stworzyć mały bar w domu, tworzą atmosferę zabawy. Nowoczesne wzory półwyspu są doskonałe na szybkie śniadanie lub przekąskę. Półwysep pięknie wygląda w dużych przestronnych wnętrzach kuchennych dodając powierzchnię do spotkań towarzyskich. Mały projekt półwyspu to doskonałe rozwiązanie dla długiej kuchni. Nawet mały półwysep kuchenny jest wart wysiłku, oferując dodatkową komfortową powierzchnię jadalną i poprawia wygląd małego kuchennego wnętrza.

projekt kuchni z salonem
Projektowanie kuchni z półwyspem w kształcie litery L rozwiązuje wiele problemów.
Projektowanie kuchni z półwyspem
Półwysep pięknie wygląda w dużych przestronnych wnętrzach kuchennych dodając powierzchnię do spotkań towarzyskich.

Amica0730_00040_fusionAMICA_040aranżacja kuchni (3) projekt kuchni małej mala kuchnia 5 mala kuchnia34 kuchnia bez uchwytów9 szuflada wewnętrzna w małej kuchni projekt kuchni_klasyczna - Kopiujprzebudowa kuchniprojekt kuchni z wyspą 3projekt kuchni 238projekt kuchni wanilia z wengeNajczęstsze błędy projektowania kuchni. (2)

projektowanie kuchni

kuchnia bez uchwyow 2 - Kopiaprojekty kuchni fioletowej

Półwysep w kształcie litery U

Układ kuchni w kształcie litery U z półwyspem stworzy lepiej chronione miejsce dla szefa kuchni. Układ kuchni w kształcie litery U, zwłaszcza z dodatkowym półwyspem pięknie oddziela jadalnie i wnętrze kuchenne i świetnie nadają się do dużych projektów kuchennych, zapewniając funkcjonalny, ergonomiczny i przytulny kącik dla kucharza.

projekt kuchni z polwyspem
Nowoczesne projekty kuchni to współczesne dzieła sztuki
projekt kuchni z polwyspem (7)
Asymetryczna konstrukcja kuchni, kiedy półwysep jest krótszy lub dłuższy niż szafki kuchenne na przeciwległej ścianie wygląda bardzo ciekawie i współcześnie.
projekt kuchni z polwyspem (6)
Powierzchnia w półwyspie może być wykorzystywana do jedzenia posiłków lub jako dodatkowy blat roboczy.
projekt kuchni z polwyspem (5)
Małą lub średnią kuchnię z półwyspem będzie projektować się komfortowo, nowocześnie i funkcjonalnie.

projekt kuchni z polwyspem (4) projekt kuchni z polwyspem (2)


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *