Szafa narożna. Wiosna 2013

Jedną z wielu zalet szafy narożnej jest w pełni wykorzystanie dostępnej przestrzeni. W odróżnieniu od tradycyjnych szaf wolnostojących, decydując się na montaż szafy narożnej w pełni można zagospodarować miejsce w narożniku.

W przedstawionym poniżej projekcie szafa narożna znajduje się duży pawlacz  zajmujący całą górną część szafy , jego przeznaczeniem jest pomieszczenie rzeczy rzadko używanych.

W pierwszym sektorze po prawej stronie znajdują się specjalne półki na buty, mieszczące po dwie pary butów każda, powyżej umieszczono półki na ubrania. W kolejnym sektorze przewidziano szuflady na bieliznę,  którą dużo prościej utrzymać w porządku na małej przestrzeni, nad nimi miejsce  specjalny  wysuwany wieszak przeznaczony do wieszania zarówno długich jak i krótkich rzeczy.  W  kolejnym module zaprojektowane  zostały szuflady o większej głębokości  , które możemy wyposażyć w specjalne wkłady na buty jeśli zaistnieje potrzeba uzyskania dużej ilości miejsca na buty lub ułożyć większe lub o nietypowych kształtach rzeczy , na przykład torebki. Nad szufladami jest miejsce na układanie rzeczy np. w kartonach. W kolejnej czterech częściach szafy narożnej są sektory na wieszanie koszul, kurtek, marynarek i długich elementów garderoby takich jak na przykład płaszcze  Dodatkowo w szafie są pokazane  specjalne wieszaki na spodnie. Jest kilku producentów wieszaków , różnią się one jakością oraz ilością miejsca na wieszanie. Ważny jest zakup dobrej jakości wieszaka tak aby posłużył nam długi czas.


Szafa będzie dobrze prezentowała się zarówno z pełnymi drzwiami z płyty meblowej ale równie dobrze sprawdzi się połączenie płyt meblowych o różnych kolorach albo płyty meblowej ze szkłem czy mata dekoracyjną .Wszystko  zależy od kolorów pomieszczenia do którego trzeba dopasować kolory szafy narożnej i naszej wyobraźni.

Szafa narożna

Szafa narożna Szafa narożna szafa dla męczyzny

szafa dla męczyzny5szafa dla męczyzny6


2 Replies to “Szafa narożna. Wiosna 2013”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *