Projekt garderoby

Garderoba została wymyślona po to by ułatwić nam życie. Coraz więcej ludzi ma możliwość stworzenia w mieszkaniu garderoby. Jak zawsze na e-umeblowani.pl zaprojektowaliśmy przestrzeń, aby spełniała indywidualne wymagania. Dużą zaletą, poza dużą ilością miejsca do układania i wieszania rzeczy jest komfort zapewniony przez łatwy dostęp do ubrań. Na samej górze przewidziany został wygodny i przestronny pawlacz, który z łatwością pomieści sporą ilość rzeczy rzadziej używanych. Poniżej prawie przez całą długość garderoby zaprojektowane zostało miejsce na rzeczy do powieszenia . Można wykorzystać tam specjalne  wysuwane wieszaki na spodnie, spódnice, krawaty czy paski , które dodatkowo powiększą powierzchnię użytkową garderoby,tak by pomieścić większą ilość ubrań. Z lewej strony garderoby zaprojektowane zostały szuflady. Szuflady same w sobie ułatwiają utrzymanie porządku ,dodatkowo można je wyposażyć w organizery dzięki czemu wszystko będzie na swoim miejscu i rano będzie można znaleźć wszystkie niezbędne części ubrania bez problemu .Na samym dole garderoby przewidziane zostało miejsce na buty. Można w tym miejscu zamontować  kosze, na rynku dostępne są też specjalne półki na obuwie. W tym projekcie do wykonania wnętrza garderoby wykorzystane zostały ciemne materiały. Garderoba znajduje się za drzwiami przesuwnymi co pozwala na wygodniejsze i pełniejsze wykorzystanie dostępnej przestrzeni  oraz  dzięki czemu nie zostało utracone miejsce na drzwi otwierane w tradycyjny sposób.

Projekt garderoby
Jak zawsze na e-umeblowani.pl zaprojektowaliśmy przestrzeń, aby spełniała indywidualne wymagania.
Projekt garderoby
Jak zawsze na e-umeblowani.pl zaprojektowaliśmy przestrzeń, aby spełniała indywidualne wymagania.
garderoba
Garderoba została wymyślona po to by ułatwić nam życie.
garderoba duża
Jak zawsze na e-umeblowani.pl zaprojektowaliśmy przestrzeń, aby spełniała indywidualne wymagania.
waniliowa garderoba
Dużą zaletą, poza dużą ilością miejsca do układania i wieszania rzeczy jest komfort zapewniony przez łatwy dostęp do ubrań.

aranżacja garderoby szuflady w garderobie projekt garderoby (7) projekt garderoby (8) projekt garderoby (9) projekt garderoby

Projekt garderoby małej

aranżacja garderoby przedpokój 28.05 aranżacja garderoby przedpokój 28.05 (7) aranżacja garderoby przedpokój 28.05 (6) aranżacja garderoby przedpokój 28.05 (5) aranżacja garderoby przedpokój 28.05 (4) aranżacja garderoby przedpokój 28.05 (3) aranżacja garderoby przedpokój 28.05 (2)


2 Replies to “Projekt garderoby”

  1. Też bym chciała urządzić tak garderobę, ale mąż coś kręci nosem. Nie wiem czy się uda. Może ten artykuł go przekona

  2. no nie moge się do nowej wersji pro100 przekonać ale, bo troche dziwne oświetlenie wychodzi, i biały kolor jakiś szary, ale chyba trzeba będzie się skusić, bo ma pare zalet.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *