Projekt szafy na książki

szafa na ksiazki

Projekt szafy na książki posiada tylko jeden wymóg – półki!

Takie wnętrze szafy, podobnie jak wszystkie zamieszczone na naszej stronie, można wykonać na  zamówienie, aby starannie przechowywać różnej wielkości książki – począwszy od dużych  encyklopediach czy atlasów po kolekcję czasopism. To wnętrze można dostosować do potrzeb użytkownika uwzględniając wszystkie indywidualne potrzeby. Wciąż rosnąca kolekcja książek czasem bardzo cennych będzie ułożona w porządku i nie zakurzy się . Szafa jest doskonałym dodatkiem do każdego domu zapalonego czytelnika i doskonałym uzupełnieniem biblioteczki.

W takiej szafie znajdzie się również miejsce na stare rachunki i inne dokumenty ,które często przechowujemy w domach. Wybierając takie rozwiązanie warto zwrócić uwagę na montaż półek na tzw. mimośrody a nie kątowniki, które zabierają miejsce i mogą utrudniać układanie książek.

Przy montażu szafy na książki można wziąć pod uwagę montaż drzwi szklanych, lekko mlecznych, co pozwoli cieszyć się naszym księgozbiorem w każdej chwili, bez potrzeby otwierania drzwi szafy.

Projekt szafy na książki z drzwiami przesuwnymi Projekt szafy na książki z drzwiami suwanymi


Powiązane posty

Leave a Comment