Projekty kuchni zielonej. Kuchnia na święta

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Wielkanocne dlatego wykonaliśmy projekty kuchni zielone. Wiosna  i Wielkanoc kojarzą się z kolorem zielonym. Dlaczego nie wykorzystać go w kuchni? Zielony jest kolorem dla osób, które poprzez szybkie tempo dzisiejszego życia, stres i małą ilość wolnego czasu, czują się przytłoczeni i potrzebują uporządkowania i odpoczynku. Od dawna wiadomo, że przebywanie wśród zieleni uspokaja i regeneruje siły witalne. W projekcie kuchni zielony świetnie sprawdzi się zarówno jako kolor frontów szafek, blatów ale również ścian, podłóg  czy dodatków.  W zależności jaki odcień zieleni  wybierzecie (ciepły czy zimny) możecie skomponować go na przykład się z bielą , beżem, kremem , szarością albo brązem. Odważniejsi mogą pokusić się o połączenie zieleni z fuksją, fioletem czy pomarańczem.

Projekty kuchni zielonej

Projekty kuchni zielonej z fototapetą
Projekty kuchni zielonej – okap wyspowy

Projekty kuchni zielonej z wyspa i okapemProjekt kuchni z zielonymi szafkamiProjekty kuchni zielonej z grafiką Projekty kuchni zielonej z czarnym blatem kamiennym Projekty kuchni zielonej z okapem wyspowym czarnym projekt kuchni zielonej z jednym oknem i wyspą

Co zawiera projekt kuchni zielonej?

W projekcie kuchni zielonej zostały zaprojektowane słupki z miejsce na lodówkę do zabudowy,  piekarnik i mikrofale, obok mamy trzy sektory z szufladami, po przeciwnej stronie wyspę ze zlewozmywakiem oraz płytą ceramiczną. Pod zlewozmywakiem organizer w szufladzie na odpady, zmywarkę, pod płyta grzejną dwie głębokie szuflady na garnki. Wyspa wykończona jest z boków blatem waniliowym dla podkreślenia bryły. Przód wyspy jest osłonięty płytą mdf lakierowaną na kolor zielony ze wstawkami waniliowymi. Zastosowano w projekcie kuchni zielonej blaty i pogrubienia w kolorze waniliowe o grubości 38 mm. W przestrzeni między szafkami górnymi a blatem  przewidziano montaż szkła z grafiką. Nad wyspą możliwy jest montaż okapu kominowego.  W projekcie umieszczono uchwyty tradycyjne, ale równie dobrze można wykorzystać uchwyty wpuszczane, które podkreślą proste linie mebli podkreślające nowoczesny charakter w kuchni zielonej.

Projekty kuchni zielonej z grafika miasta


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *