Projekty kuchni w fiolecie

Projekty kuchni w fiolecie

Intensywne kolory dodają energii. Nie bójmy się ich w kuchni. Nasycone barwy ożywią kuchnię ,sprawdzą się nie tylko w pomieszczeniach dobrze oświetlonych dziennym światłem ale również w świetle sztucznym.

W poniższym projekcie kuchni w fiolecie wykorzystany został intensywny,  matowy fiolet w połączeniu z czernią. Czerń jest też celowo wybranym kolorem sprzętu w tej kuchni. W górnej szafce zamontowano ramkę aluminiową, która nadaje lekkości.Poniżej przewidziano stół zintegrowany z blatem roboczym przy którym można wypić poranną kawę lub zjeść szybki posiłek.

W szafce pod zlewem istnieje możliwość montażu elektrycznie wspomaganego montażu otwierania, jeśli mamy zajęte ręce wystarczy popchnąć front szafki kolanem, który sam automatycznie się otworzy dając dostęp do organizera. Ściany przy oknach nie zostały zabudowane szafkami wiszącymi żeby  zbytnio nie obciążyć wizualnie pomieszczenia.

Okna wraz z podłogą wyłożoną drewnem w ciepłych odcieniach nadadzą kuchni przytulności. Kuchnia w nowoczesnym stylu nie potrzebuje dużo dodatków, w tym projekcie przewidziano wiele szuflad, szafek z dużą ilością pólek ,które pomieszczą wiele przedmiotów aby nie zabierały one miejsca na blacie roboczym. Kolejną zaletą projektu kuchni w fiolecie jest przewidzenie dużej powierzchni roboczej, dzięki czemu  gotowanie i przygotowywanie posiłków jest naprawdę wygodne.

Projekty kuchni w fiolecie

Projekty kuchni w fiolecie z ramkami aluminiowymi w szafkach Projekty kuchni w fiolecie z dwoma oknami drewnianymi Projekty kuchni w fiolecie i salonem przejściowym projekty kuchni fioletowe i okapem wertykalnym projekty kuchni fioletowej z lodówką side by side

 

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *