Projekty garderoby dla dwojga

Projekty garderoby dla dwojga  – Aby wykonać garderobę zarówno dla niej jak i dla niego projektant powinien uwzględnić indywidualne potrzeby każdego z użytkowników i tak zaprojektować wnętrze garderoby aby było funkcjonale.

Dobra garderoba dla niej i dla niego powinna podzielona być na strefy. Dla niej zawierającą przestrzeń wiszącą na długie rzeczy (płaszcze, dłuższe kurtki) przestrzeń wiszącą na krótsze rzeczy (bluzki ,spódnice ,sukienki) moduł z półkami na topy, bluzki ,bluzy .

W strefie dla niej może znaleźć się  moduł z szufladami na bieliznę, podłoga w garderobie wykorzystywana na buty – tu warto zwrócić uwagę na fakt, że kobiety często mają w swojej kolekcji wysokie buty dlatego rozstaw półek powinien być różny. W szafie dla niej nie można zapomnieć  o przestrzeni na torebki. Strefa dla niego oprócz przestrzeni na długie i krótkie(na przykład koszule) wiszące rzeczy może zawierać specjalny , wysuwany wieszak przeznaczony na spodnie, wieszak  przeznaczony na krawaty czy paski , w męskiej strefie przydadzą się szuflady na bieliznę i skarpetki. Dobrze by  szafa dla niej i dla niego miała zamontowany  pawlacz na rzadko używane rzeczy.

Po prawej stronie w projekcie tej garderoby jest wieszak na spodnie i wieszak na krawaty, oczywiście można też tam zamontować wieszak na paski lub wieszak na spódnice.

W tym projekcie garderoby są szuflady z przeznaczeniem na bieliznę, fronty szuflad są pokazane z ramkami aluminiowymi ze szkłem mlecznym, nadaje to garderobie  nowoczesnego designu.

Projekty garderoby dla dwojga

Projekty garderoby  dla dwojga Projekty garderoby  dla dwojga

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *