Projekt kuchni z Blatem kuchenym

projekt kuchni

Jaki blat kuchenny to często zadawane pytanie nie ma jednej dobrej odpowiedzi każdy z niżej wymienionych rodzajów ma swoje wady i zalety. Blat kuchenny musi być odporny na wilgoć, wysoką temperaturę i zarysowania.

Trzeba go też dopasować do aranżacji kuchni.

aranżacja kuchni (9)

Projekt kuchni z blatem granitowym

Blat kuchenny granitowy są najbardziej popularnym wyborem wśród projektantów i redaktorów czasopism. Granit ma wspaniały wygląd ale jest kruchym materiałem i może pękać ma naturalnie porowatą strukturę bez wątpienia jego wadą jest wysoka cena.

Projekt kuchni z blatem drewnianym

aranżacja kuchni (8)

Projekt kuchni z blatem kwarcowym

Blat kuchenny kwarcowy mają wygląd granitu lub marmuru ale są łatwiejsze w pielęgnacji i bezpieczniejsze, posiadają specjalną powłokę antybakteryjną i nie są porowate, są tańsze od granitu ale to wciąż wysoka półka cenowa.

Amica_swieta-MC07484

Projekt kuchni z blatem corian

Blat kuchenny corian są mieszanką naturalnych minerałów i żywicy akrylowej tworzą elegancką i gładką powierzchnię w przeciwieństwie do blatów kamiennych corian jest ciepły i gładki w dotyku. Bogata gama kolorów umożliwi wybór por zadanego wzoru. Można go łatwo polerować i szlifować przywracając jego pierwotne piękno z tego powodu jest to idealny wybór dla rodzin z dziećmi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *